הכרויות סקס נשואים,  נשואים

איך להצליח בתחום של הכרויות סקס עם נשים נשואות

רומן עם אישה נשואה אינו כל כך קשה כפי שזה נראה.  

היכרויות עם אישה נשואה

כל גבר הטרוסקסואלי עלי אדמות מעוניין ורוצה לדעת יותר על נשים. גברים מסוימים אולי יודעים יותר מאחרים, אך כך או כך, הרצון ללמוד כל הזמן יותר על נשים, על היכרויות ועל אמנות הסקס הטוב הוא אוניברסלי.  

פוסט זה עוסק בדרכים כיצד ניתן לפתות אישה נשואה ולצאת איתה. כן, אנשים, קראתם את זה נכון – איך לצאת עם אישה נשואה. אם אתה חושב ברצינות על היכרויות עם אישה נשואה, קרא ביסודיות את הפוסט ונסה את הטיפים כאן. לאחר שתשלוט באמנות זו, ההצלחה תהיה שלך. וזה לא מסובך כמו שזה נראה.  

היכן לחפש אישה נשואה לצאת איתה

כל אישה נשואה, בין אם אשת קריירה ובין אם עקרת בית, מחפשת תמיד את הניצוץ הזה בחיי האהבה שלה. כאשר הבעלים שלהן מתחילים לקבל אותם כמובנות מאליהן, לאט ובהדרגה הניצוץ הזה גווע. האישה עשויה להתחיל להרגיש מוזנחת על ידי בעלה מכיוון שהוא לא טורח לשמור על ההיבט הרומנטי במערכת היחסים שלהם.  

ברגע שאישה תגיע לנקודה זו, היא תהיה פתוחה אך מאוד זהירה לגבי בחירת בן זוג אחר מחוץ לזוגיות שלה. היא תצטרך להיות בטוחה שהגבר החדש יהיה שונה מהאחרים. היא צריכה לדעת שהוא יהיה מודע לחלוטין לכך שלמערכת היחסים הזו לא יכולה להיות שום התחייבות, ושהוא לא מחפש להפוך אותה למערכת יחסים רצינית או ארוכה.  

במציאות, שניהם יודעים שהיחסים שהם מחפשים יסתובבו רק סביב מין. בטח, יתכנו שם עוד כמה רגעים רגשיים קרובים, אך אישה נשואה יודעת שהרומן הוא בעיקר פיזי.  

לגברים, המקומות הטובים ביותר לחפש נשים אלו יהיו בעיקר אונליין. מצא אתר הכרויות סקס לנשואים אמין שמכיל הרבה נשים נשואות.

כמובן שאפשר גם במקומות הקלאסיים כמו מקומות עבודה, דיסקוטקים, פאבים, מועדונים וסופרמרקטים. חפש אישה בפאב או במועדון שיושבת לבד על הספה עם רעב בעיניים, מביטה בכל פינה ויושבת עם יציבה שמבקשת תשומת לב. אחת הדרכים שבה אישה נשואה יכולה לסמן שהיא מחפשת תשומת לב היא שהיא יוצאת לשתות לבד.  

איך לגשת לאישה נשואה

אל תהסס לגשת לאישה יפה. רוב הגברים טועים ומניחים שגישה לנקבה מושכת ויפה לא תצליח. למעשה אישה יפה ומושכת בסבירות גבוהה תסכים להיענות לגבר מאשר לאישה רגילה למראה, מכיוון שאישה יפהפייה אוהבת יותר את תשומת הלב של גברים והיא תמיד מחפשת אחריה.  

הם אוהבים שמישהו יתן להם מחמאות ושהוא מעיר על יופיים ואילו בעליהם לוקחים אותם כמובנים מאליהם. יתר על כן, האומץ שלך לגשת לאישה יפה, מראה לה שאתה נועז וזה יכול להעניק לך גל שאין לעמוד בפניו של אנרגיה גברית בטוחה.  

כגבר, אתה לא צריך להתבייש בנושא היכרויות עם אישה נשואה. אחרי הכל, נשים אלו אינן מחפשות קשר רציני וארוך טווח והגישה שלהן כלפי מערכת יחסים זו ברורה. אם כי לפעמים דברים יכולים לצאת משליטה והיא עלולה להיקשר אליך רגשית.  

ההחלטה לשכב עם מישהו שאינו בעלה תהיה לגמרי החלטתה. יש הרבה דברים חיוביים בשבילה במערכת היחסים הזו – שום מחויבות ואין מה להתעסק בו מלבד הסיפוק שלה.  

כיצד לבצע את הצעד הבא

 לך לאט מאוד

עכשיו כשמצאת את ההתאמה שלך, הטיפ הראשון להתחיל את מערכת יחסים יהיה ללכת לאט מאוד. בקש לבלות איתה משהו קל ולא מחייב. תוכל למשל להזמין אותה לקפה ומאפה בבית קפה סמוך. יתכן שתזמין אותה למקום שלך, אבל הייה זהיר, חשוב על סיבה רגילה שלא נראית ברורה מדי.

השאר רושם טוב

אל תנסה לבנות את מערכת היחסים שלכם בטלפון או באמצעות הודעות טקסט טלפוניות. שיחות טלפון והודעות טקסט בסדר בהתחלה. עם זאת, הם נועדו לשמש ככלי לבילוי רב יותר יחד באופן אישי. חשוב יותר, אל תהיה תלוי בשיחות טלפון והודעות טקסט בלבד.

  תגובה על הופעתה

 בפגישה הראשונה, המשפט הראשון שלך צריך להיות תגובה נחמדה על היופי שלה, העיניים, השיער או הלבוש שלה. נשים תמיד אוהבות לשים לב לגברים, ותמיד מחפשות מחמאות. ההערות שלך צריכות להיות אמיתיות וכנות. לעולם אל תנסה להעיר הערות מזויפות מכיוון שלנשים יש חוש שישי בכל הנוגע לכך והיא תבחין בכך מייד.

נהל שיחה קלילה

נסה להפגין חוש הומור טוב. עם זאת, אל תאלץ את זה, חכה להזדמנויות טבעיות שיציגו באופן ספונטני את הצד המצחיק שלכם. השתדל לפלרטט איתה ולשמור על קלילות, ובמקביל להראות שאתה יכול להיות מאזין סבלני. לעולם אל תנסה לדבר על עצמך בדייט הראשון. כל השיחה שלך צריכה להסתובב סביבה. נסה לדעת על אורח חייה, צרכיה ורצונותיה.

  אל תעשה שום דבר שניתן לפרש באופן שגוי בציבור

 זכור כי אישה נשואה אינה מחפשת מחויבות, והיא אינה מחפשת לסבך את חייה הקיימים. יש לה משפחה ובעל, והיא לא תרצה לעשות דבר שום בפומבי שעלול לחזור ולפגוע בחיי המשפחה שלה. בגלל זה, היה מודע מאוד לשפת הגוף, גם שלה וגם שלך. מה שאתה עושה בפומבי חייב להיראות ידידותי, אבל לא כמו דייט, מבחוץ. אם שפת הגוף שלה אומרת לך שהיא מרגישה מרוסנת, שאל אם היא מרגישה בנוח איפה שאתם נפגשים, ואם היא רוצה לעבור למקום אחר.

לאחר מכן השאר רושם טוב באופן אישי בארוחת צהריים או ערב נינוחה.

איך להרשים אישה נשואה

זכור כי אישה נשואה לא באושר תחפש גבר שיכול לרגש אותה ומישהו שהיא יכולה לנהל איתו קשר נלהב. כדי להרשים אישה נשואה, אתה צריך לספק לה סוג כזה של אנרגיה גברית שהיא חושקת בה.  

יהיה עליכם להקפיד על מה שאתם עושים בפומבי, אז נסו לבחור פעילויות רומנטיות אבל לא בולטות. דע באיזה מעגלים חברתיים היא מסתובבת ודאג להימנע מהם.  

הדבר מספר אחד שעליך לעשות הוא להקרין אנרגיה גברית חזקה וביטחון. פעל ודבר בביטחון והיה בטוח בעצמך ובמעשיך. נשים הטרוסקסואליות נמשכות לאנרגיה הגברית של גברים, אז אל תנסו להסתיר את הטבע שלכם כגבר. שוחח איתה לאט וצור קשר עין עמוק מכיוון שזו תהיה אינדיקציה גדולה עבורה שאתה רציני.

טיפים חשובים

התלבש באופן אלגנטי.

חוש הסגנון שלך צריך לעמוד בהנחיות מסוימות. הלבוש שלך צריך להתאים למקום או האירוע, להיות אטרקטיבי. אתה גם צריך ללבוש בגדים שמתאימים למבנה גופך ובגדים שנראים עליך טוב בגוון העור שלך. נשים שמות לב איך גברים מתלבשים. כשהן רואות גבר שמתלבש היטב, זה סימן עבורן שיש לך את זה. בנוסף, לבוש טוב יכול לגרום לך להראות מושך יותר באופן משמעותי וזה חשוב כשמדובר להרשים אישה נשואה.

דבר לעניין

כדי להתחיל את השיחה, נסה להימנע מלדבר על עצמך. אתה יכול להתחיל לברר אודות המזלות שלה ולנסות להכיר את טבעה. בדרך זו, אם אתה עושה את שיעורי הבית שלך, אתה יכול לצאת כידען ושנון, תוך שמירה על השיחה מרוכזת סביבה .

הנח את היסודות, אבל תן לה להיות זו שתיזום

דבר חשוב נוסף הוא לשכנע אותה שהיא זו שמעוניינת בך, ולא להיפך. היה בטוח בעצמך וכריזמטי. זה יתבטא בשיחה שלך אם תשמור על זה כמה שיותר פשוט, ותפנה את השיחה לדברים המשותפים לה ולך. בדרך זו, השיחה יכולה לעזור לך לברר פרטים נוספים על האישה שיושבת מולך, תוך כדי כך שאתה מראה לה שאתה מתעניין בה. ביטחון הוא המפתח . המשך לומר לעצמך בפנים שאתה בכלל לא עצבני. נשים אוהבות גברים בטוחים בעצמם ונועזים יותר מאשר מישהו שמפחד להתקדם.

הצב גבולות

שוב, אחד הדברים היפים של הכרויות סקס נשואים הוא שאין התחייבויות. כשאתה מתחיל עם נשים נשואות, קבע גבולות מההתחלה. למשל, אולי תרצה לומר שלעולם לא תפגע במערכת היחסים שלה עם משפחתה או עם בן זוגה. כמו כן, שאף אחד מכם לעולם לא ינסה להפוך את הקשר לרציני יותר מהפרמטרים שהגדרתם. לשניכם הזכות להפסיק את מערכת היחסים רומן ללא שום הסבר בשום שלב ביחסים. זה יבוא כהקלה והגנה לא רק עבורך אלא גם בשבילה – היא תקבל בברכה את חוסר המחויבות כדרך להגן על נישואיה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *